Сейфи зламостійкі, міцні
Зламостійкі сейфи завдяки своїм функціональним можливостям призначені для зберігання грошей, цінних документів та паперів у будь-яких приміщеннях. Основні відмінності взломостійких від інших сейфів – це підвищена міцність конструкції та додатковий захист замків від висвердлювання.
Надійність взломостійких сейфів залежить від ступеня їх зламостійкості – чим вона вища, тим надійніший захист майна забезпечує такий сейф. Сертифікація зломостійких сейфів проводиться згідно з ГОСТом, вимоги которуму дуже жорсткі.
Зламостійкі сейфи Н0 класу – початковий клас. Своєю конструкцією сейфи 0-го класу забезпечують незначний захист від злому. Така категорія сейфів найбільш популярна серед покупців за рахунок низької ціни, гарної місткості та, звичайно ж, гарантії безпеки. Радимо 100% не покладатися на такий захист, і для максимального захисту спробуйте дотримуватися таких правил:
- необхідно прикріпити сейф до стіни та підлоги, це найголовніша умова для будь-якого сейфа;
- місце для сейфа потрібно вибрати так, щоб не було доступу до бічних стін;
- а простір для сейфа бажано вибрати такий, щоб своїми габаритами він обмежував застосування інструментів.
Класи взломостійких сейфів:
Виробники зламостійких сейфів:
Сейфи проти злому
Зламостійкі сейфи I класу мають вагу від 50 до 250 кг, а в технології їх виготовлення використовують сталь високої якості, також вони мають велику ступінь зламостійкості. Найчастіше їх застосовують для зберігання дорожчих речей в офісі.
Сейфи II класу зламостійкості із сталевою конструкцією в 10-20 мм та високоміцним бетоном. Такі сейфи мають досить велику вагу - від 160 до 700 кг.
Зломостійкі сейфи III класу можна назвати серйозною перешкодою на шляху вмілих хакерів. Навіть із застосуванням спеціальних інструментів для злому відкрити такий сейф буде дуже складно. Також сейфи 3 класу зламостійкості мають досить великий ваговий показник, що є його безперечним плюсом.
Зламостійкі сейфи IV класу. Сейфи такого рівня захисту від злому мають товсті внутрішні стінки, а значить, моделі цього сімейства мають значну вагу і, відповідно, великий зовнішній об'єм.
За ГОСТом сейфи діляться на десять класів - від 0 до 10. Але найчастіше, вище 5 або навіть 4 класу Ви не зустрінете. Злостійкість визначається за допомогою спеціальних випробувань. Сукупний коефіцієнт взломостійкості сейфа виводиться як функція, яка складається з витраченого на злом часу та виду інструменту, що застосовується. Коефіцієнт зламостійкості сейфів вимірюють в умовних одиницях опору Ес. І чим вищий клас, тим довше сейф зможе протистояти злому.
Купити взломостійкий сейф Ви зможете в нашому магазині і ми обов'язково допоможемо Вам з вибором!