Купити туристичні намети
Намети туристичні купити і вибрати не так просто, як це може здатися на перший погляд. Існує велика кількість важливих моментів, які необхідно знати кожному, перш ніж купити намет для туризму та активного відпочинку. Одним із найважливіших критеріїв є матеріал, з якого зроблено намет, а саме: матеріал тенту (якщо намет двошаровий), матеріал внутрішнього намету та дна (якщо воно є). Має значення густина тканини, водонепроникність, матеріал каркасу, шви. Той, хто в цьому не розуміється, зможе це зробити прямо зараз. Щільність тканини позначають у Денах (Den) і вона дорівнює масі 9 км нитки у грамах. Відповідно, 75D означає, що в цьому наметі використовуються нитки з масою 75 грам при довжині 9 км і т.д. Основні види матеріалів, які можна зустріти в туристичних наметах - це поліестер або нейлон. Поліестер найчастіше використовую для тентів, так як ця поліефірна тканина максимально стійка до ультрафіолетового впливу. А нейлон за своєю природою поганий тим, що його волокна при намоканні розтягуються і навпаки, стискаються при висиханні.
Дуже важливим моментом є водостійкість матеріалу, з якого виготовлено
намет туриста. Водонепроникною тканиною можна сміливо назвати тканину з водостійкістю понад 2000 мм. Якщо ж зазначено, що водостійкість менше 1000 мм водяного стовпа, це означає, що властиво лише тканина з водовідштовхувальним покриттям і не більше. Для тенту намету цілком буде достатньо 2000 – 3000 мм – тканина витримає будь-який дощ та порив вітру. Чим вище кількість водонепроникності, тим важчою буде намет, ціна якої буде також не маленькою, тому що за технологією буде нанесена на тканину велика кількість шарів просочення. Обов'язково переконайтеся, що шви намету проклеєні, інакше жодна водонепроникність не захистить Вас від дощу та інших природних явищ.
Як матеріал для виготовлення підлоги в туристичних наметах, виробники найчастіше використовують терпаулінг або як його ще називають армований поліетилен. Цей матеріал має як переваги, так і деякі недоліки. По-перше, він відносно дешевий та зносостійкий – це переваги. З недоліків можна виявити: певна жорсткість і грубість, через яку збільшується вага та обсяг підлоги разом із наметом. Після цього стає зрозуміло, чому даний матеріал використовують найчастіше в
кемпінгових наметах, де вага та розмір не має особливого значення. І останнім, вирішальним моментів при виборі
намети для туризму залишається каркас намету. Використовують три види каркасу: алюміній, фіберглас, дюрапол. Алюмінієві дуги легкі та міцні, при цьому дорогі. Скловолокно (фібергласс) досить міцний, середній за вагою і приємний у ціні. Дюрапол трохи легший і міцніший за попередника. Після того, як Ви точно визначите який намет потрібний, тоді сміливо можна купити намет недорого.
Туристичні намети в Україні
Купити намет туристичний, сподіваємося, тепер не складе Вам турбот. Ввібравши в себе саму основну інформацію, можна сміливо робити вибір на користь намету, який Вам необхідний для кемпінгу, для пішого туризму (трекінгу), для гірських походів або для велопрогулянок. Пропонуємо широкий асортимент туристичної продукції, зокрема намети туристичні від всесвітньо відомих брендів, так і український продукт:
- Алексіка (Америка)
- Marmot (Санта Роза, Каліфорнія)
- Vaude (Німеччина)
- Piunguin (Чехія)
- Tramp
- Totem
- Sol
- Terra Incognita (Україна)
- L.A. Trekking
- Kilimanjaro
- Кемпінг (Україна)
- RedPoint (Україна)
- Norfin (Фінляндія)
- KingCamp та багато інших.
У нас є послуги, які дозволяють нашим клієнтам економити час та гроші, наприклад,
намети з доставкою по Києву та Україні. Для постійних клієнтів діють знижки, акції та доступні ціни на намети та іншу продукцію для туризму. Окрім наметів, в асортименті є намет, бунгало, тент – для сімейного відпочинку на природі або у веселій дружній компанії, в такому разі просто необхідно купити намет.