Дрилі
Щоб закручувати шурупи, перемішувати розчин, і, звичайно ж, свердлити, використовують ударний дриль. Купити шуруповерт та купити електродриль можна в інтернет-магазині Юкке, для цього слід відвідати сайт yukke.com.ua. Магазин електроінструментів та інших товарів для ремонту та будинку пропонує купити необхідне за найпривабливішими цінами. Торговий майданчик Юкке співпрацює тільки з професійними виробниками. Якщо Ви працюєте з деревом, металом, бетоном, цеглою, то купити дриль просто необхідно. Адже за допомогою неї Ви зможете закрутити, і викрутити кріплення, свердлити з ударом, шліфувати або користуватися функцією болгарки. Якщо обраний дриль включає набір додаткових опцій, такий прилад зручно і надійно прослужить не один рік, як багатофункціональний агрегат для будівництва.
Крім того, дриль виступає як універсальний інструмент для професійного використання та для щоденного застосування в домашній майстерні.
Дріли ділять на 2 види: електричні та акумуляторні. Перевага акумуляторного дриля - це її мобільність, і можливість використання в знеструмлених приміщеннях. Дриль акумуляторний має напругу до 18 В.
Сучасний дриль електричний дозволяє виконувати довгострокову роботу, він більш надійний і зручний. Мережевий дриль може включати ударну функцію для свердління бетону, цегли та іншого твердого матеріалу. Джерело енергії для дриля - електрична розетка за допомогою шнура. Немало важливу роль відіграє потужність дриля. За цим параметром виділяють малопотужні (до 350 Вт), дрилі середньої потужності (до 350-800 Вт), високої потужності дриля (більше 800 Вт). залежить безпосередньо від потужності дриля. Найпотужніші апарати більш працездатні та важкі. Так, наприклад, міні дриль характеризується невеликою потужністю через мініатюрні габарити. Для домашньої майстерні підійде ударний дриль потужністю близько 500 Вт.
Швидкості, в основному, також регулюються. Найновіші моделі можуть передбачати до п'яти швидкостей.
З метою визначення діапазону роботи з різними видами матеріалів, що виробляються, вибирають відповідний діаметр свердління (10мм, 13мм, 16 мм). Зазвичай дриль продається в комплекті зі свердлами, але їх можна придбати і окремо. Патрони бувають зубчастими і швидкозатискними. Перший тип менш зручний, тому що встановлюється на інструменті ключем, проте надійний у роботі з ударом. Другий тип кріпиться без ключа, такі насадки на дриль легко та швидко знімаються.
Якість роботи залежить від швидкості обертання свердла. Для налаштування інструменту під певний матеріал найзручніше відрегулювати число обертів патрона. Як допоміжна функція виступає реверс. Він дає можливість дістати патрон, що заклинив у заготівлі.
Система видалення пилу може бути автоматично вбудована в дриль. Пил, який утворюється під час свердління, відразу видаляється. Це створює повноцінний комфорт у використанні.
Ще одна додаткова функція – це підсвічування в електродрилі. Погодьтеся, зручніше не придумаєш. При недостатньому освітленні така функція відіграє значну роль, адже вона забезпечує чудову видимість в області робочої зони. Отже, конструкційні елементи дриля варто вибирати виходячи з виду і щільності оброблюваного матеріалу. Зверніть увагу на габарити та технічні особливості інструмента.