Сейфи для дому
Сейфи в офіс були потрібні завжди. І будь-якої великої організації, що поважає себе, необхідно мати сейфи для зберігання важливих паперів, будь-якої офісної документації, документів співробітників і грошей.
Банківські сховища вже давно відійшли на другий чи навіть третій план, зараз модно, а головне комфортно зберігати речі та документи у сейфах. Основним завданням сейф для офісу є захист від несанкціонованого доступу, захист документів не лише від втрати, а й від пошкоджень. Найпопулярнішими запитами споживачів офісного кола є дбайливе зберігання документів, а також зберігання трудових книжок співробітників.
Офісні сейфи бувають двох типів: вогнестійкі та взломостійкі. Зробити вибір між цими видами дуже складно.
Якщо приміщення офісу або сам офісний центр знаходиться під надійною охороною та сигналізацією, у такому випадку, можна сконцентруватися на вогнестійких особливостях та убезпечити себе та сейф від можливої пожежі. Якщо справи інакше і пожежі не страшні, тоді може бути корисним надійний стійкий до злому офісний сейф. Звичайно, є і третій варіант - це поєднання в сейфі двох якостей - вогневзломостійкий офісний сейф. Але ціна на таку шафу виразно «кусатиметься».
Сейфи для офісу
Офісний сейф 1-го класу зламостійкості підійде в тому випадку, якщо Ви не збираєтеся щодня користуватися ним і зберігати там нічого, тільки в деяких випадках. Якщо ж йдеться про великі грошові суми, про важливу документацію, то розглядати сейфи для офісу нижче 2-го класу злостійкості не варто. Починаючи з 3-го класу злостійкості, офісні сейфи укомплектуються двома замками і за великим рахунком вважаються банківськими сейфами.
Крім таких характеристик, як зламостійкість та особливість, необхідно звернути увагу і на місткість сейфа для офісу. Чим більше будуть його габарити, тим простіше і швидше Ви поміщатимете і вилучатимете предмети, мінімально піддаючись стороннім поглядам.
Офісні сейфи за своїм виглядом дуже невибагливі та скромні, саме тому вони чудово впишуться в інтер'єр будь-якого офісу, на відміну від елітних «пишних» сейфів. За бажанням, за допомогою анкерних болтів можна прикріпити сейф до стіни або підлоги.
Виробники сейфів:
Типи замків сейфа:
Товщина бічних стінок в офісному сейфі найчастіше становить 2 мм. Дверцята повинні мати підсилюючу металеву пластину, яка може досягати до 5 мм. Внутрішні петлі також мають велике значення, оскільки забезпечать стійкість під час злому.
Отже, підсумуємо. Якщо ви зважилися купити офісний сейф, то в першу чергу повинні звернути увагу на такі якості: зломостійкість або вогнестійкість, місткість сейфа, тип замку (ключовий, електронний, механічний або поєднання двох з них) і, звичайно ж, ціна.
На торговому майданчику Yuke (Юкке) кожен покупець знайде те, що шукає. Вибір великий, а ціни доступні всім. Всю необхідну інформацію можна знайти та почитати під кожним товаром, переглянути зібрану колекцію фото та навіть насолодитися переглядом короткометражного фільму про товар. Для зручності товари можна додавати для порівняння.
З будь-якого питання, у тому числі про покупку офісного сейфу, звертайтесь до менеджерів. Вони допоможуть Вам купити сейф для офісу у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Україні, зробити замовлення та здійснити доставку за вказаною адресою. Бажаємо приємних покупок!