Недорогі орбітреки купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Україні
Купити орбітрек - багато є «імен» у таких чудових апаратів:
орбітреки, еліпсоїди, еліптичні тренажери, крос-тренажери. Але яку б назву Ви не підібрали, все одно – цей тренажер найкращий із найкращих.
Чому орбітреки корисні? - Запитайте Ви. По-перше, вони є універсальними. По-друге, це підходящий варіант для схуднення і його точно оцінять люди, зокрема дівчата, які мріють досягти ідеальної фігури. По-третє,
орбітрек для дому – ідеальний для проведення домашніх тренувань, тобто коли зовсім немає часу чи бажання ходити залами. Якщо комусь на перший погляд еліпсоїд тренажер здасться не дорогим, ми хочемо запевнити Вас, він покриє щомісячні витрати на заняття в тренажерному залі дуже швидко.
Універсальність орбітрека полягає в тому, що займаючись на цьому кардіотренажері, задіяно все тіло: від рук до ніг. Тренажер дуже м'яко опрацьовує всі частини тіла, включаючи спину та плечовий пояс. Найголовніше – він не надає жодного навантаження на хребет чи суглоби.
Працюючи на орбітреці з користю, рухатись Ви будете плавно, м'яко та комфортно. Швидкість, яка тут виступає як навантаження, можна буде вибрати самостійно та індивідуально для кожного.
Орбітреки це ще раз, підтверджуючи свою універсальність, наділені великою кількістю програм: окремо на групи м'язів та загальні програми, такі як, пульсозалежні, загальнозміцнюючі та всіма улюблені жироспалюючі.
Систематичні тренування на орбітреці для дому допоможуть зміцнити серцево-судинну систему, дихальну, сприятимуть швидкому схуднення та максимально підвищать загальний тонус вашого організму.
Тренажери орбітрек
На ринку України представлені моделі для домашнього використання та
орбітреки для тренажерних залів (спортзалів). Орбітреки для комерційного використання коштують дорожче, мають більшу вагу та габарити, мають від 10 і більше рівнів навантаження. Орбітрек для дому дешевші, їх можна скласти та звільнити місце в квартирі.
Орбітреки для дому - який купити орбітрек? Щоб визначитись, варто вибрати той, який Вам більше сподобається. За принципом управління діляться на механічні тренажери та електронні орбітреки. За типом пристрою всі крос-тренажери ділять на магнітні види та електромагнітні. Магнітні, у свою чергу, бувають з ручним керуванням та електронним.
Магнітні тренажер з ручним налаштуванням дозволить задавати всі необхідні параметри вручну, в ньому не буде ніяких програм для тренування, все необхідно підлаштовувати індивідуально та самостійно . Перевагою такого орбітрека є його абсолютна незалежність від електромережі. Купити орбітреки з ручним управлінням – недорогі орбітреки – це вигідно подвійно. Такі тренажери доступні практично для кожного і регулюються вручну, що в деякій мірі краще за електричне регулювання.
Такий же тип тренажерів, але вже з електронним керуванням, не вимагатиме ручних налаштувань, він повністю автоматизований, «забитий» необхідними програмами. Електронний орбітрек залежить від мережі, а ціна орбітрека такого типу буде значно вищою за свого попередника.
Електромагнітний орбітрек вважається пристроєм високого класу. При покупці такого типу тренажеру, ви отримуйте такі корисні функції, як вибір необхідної дистанції, вибір бажаної тривалості тренування, також можна вибрати функцію контроль над пульсом. Так само, як і в попередніх типах, можна задавати систему навантаження. Це може бути програма для спалювання жиру або для розвитку витривалості та інші.
Знайомлячись з інформацією про недорогі орбітреки, кожному захочеться
орбітрек купити. Це дуже просто. Достатньо зайти на торговий майданчик yukke.com.ua та вибрати відповідне для Вас орбітреки. Під час вибору обов'язково звертайте увагу на довжину кроку. Як спосіб для вимірювання пульсу рекомендуємо вибрати з бездротовим датчиком, який можна буде прикріпити до тіла, це дуже зручно. Також зверніть увагу на вантажопідйомність кожного тренажеру.
Види орбітреків
Перед тим як купити орбітрек для дому, необхідно ознайомитись з їхніми видами. Для занять в домашніх умовах, людям з проблемами здоров'я, для людей похилого віку, а також для тих, кому так просто зручніше, найкраще підійде
орбітрек із сидінням. Завдяки сидінню, що регулюється по висоті, користувач може займатися сидячи на ньому, що значно полегшує заняття на тренажері. Для тих, у кого немає проблем зі здоров'ям, і хто хоче прокачати своє тіло з максимально швидким ефектом, необхідно придивитися до такого варіанту, як орбітреки без сидіння.
Наступна важлива деталь, на яку варто звернути увагу – це розміщення та вага маховика еліптичного тренажера. Задньопривідні орбітреки (маховик перебувати ззаду) – це така собі класика жанру. Такі типи орбітреків найпопулярніші та найпоширеніші. І це не дивно, адже орбітреки із заднім приводом вважаються максимально зручними та стійкими у використанні. Передньопривідні орбітреки (маховик перебувати попереду, у полі зору користувача) не настільки популярні, тому що при нахилі корпусу користувача він не стійкий і тим не зручний у використанні. Але це не біда, адже вихід із цієї ситуації було знайдено! Щоб якось компенсувати їхню нестійкість, на них стали встановлювати важкі маховики і завдяки цьому орбітреки з переднім приводом дійсно стали популярними і затребуваними.
Вага маховика має велике значення у функціональності орбітрек. Від нього залежить плавність ходу педалей та безперервність їхнього обертання при заняттях на тренажері. Чим більша вага маховика, тим плавні будуть Ваші рухи, а тренування стануть набагато ефективнішими. Займатися на орбітреці з невеликою вагою маховика буде значно важче і не комфортніше, адже займаючись на орбітреці, можна буде відчути неплавний і сповільнений перебіг педалей.
Але все ж таки орбітреки з невеликою вагою маховика не стали менш популярними від цього. А все тому, що такі еліптичні тренажери коштують дешевше, важать небагато і займають мало місця у квартирі, що є великим плюсом. Якщо ж площа Вашої квартири чи будинку дозволяє розмістити великий та ефективний тренажер, тоді Вам просто необхідно зупинити свою увагу на орбіреках із великим маховиком.
Типи навантаження орбітреків
З яким типом навантаження вибрати орбітрек - питання чимало важливе. Існують орбітреки з механічним, магнітним або електромагнітним навантаженням. Щоб зрозуміти, який тип Вам підійде, необхідно в них розібратися.
Орбітреки з механічним навантаженням дуже дешеві та доступні практично кожному. Також до їх позитивних якостей можна віднести незалежність від мережі та невеликі габарити. На цьому їх позитивні риси, на жаль, закінчуються. Механічна навантаження відбувається завдяки натяжному ременю навколо маховика та регулюється вручну. По-перше, таке навантаження створює шум, по-друге, про плавний хід педалей можна забути, по-третє, сам ремінь через сильне тертя про маховик дуже швидко зношується і вимагає заміни. Ціновий діапазон від 2500 до 4000 грн.
Орбітреки з магнітним навантаженням істотно відрізняються від попереднього типу. Навантаження в магнітних орбітреках здійснюється завдяки працюючим магнітам навколо маховика. Заняття на орбітреці проходять безшумно, рухи педалей плавні, а ефективність занять максимальна. Ціни на такі орбітреки починаються від 4500 грн.
І останній тип найфункціональніших та максимально зручних еліптичних тренажерів – електромагнітні орбітреки. Навантаження на тіло при заняттях на такому орбітрек відбувається завдяки впливу електронних магнітів на той же маховик. Налаштування функцій, побудова заданих параметрів тренування електронно регулюється на циферблаті багатофункціонального комп'ютера. На додачу Ви отримуєте велику кількість програм, показання серцебиття, датчики руху і повністю аналіз стану займається. Цінова політика на електромагнітні орбітреки починається від 10 000 грн.
Як вибрати орбітрек
Вибрати орбітрек для дому – завдання не просто. Кожному з нас хотілося б проводити домашні тренування на високому рівні та з максимальною ефективністю, як у спортзалі. Не варто одразу робити ставку на велику кількість функціональних можливостей тренажера. Для занять в домашніх умовах підійдуть тільки необхідні функції та параметри, які підійдуть саме для Вас. До того ж, не варто переплачувати за те, чим не надалі користуватиметеся.
Найголовніше, потрібно врахувати той факт, що якщо Ви купуєте орбітрек для дому, то хтось із домашніх так само захоче на ньому займатися. Таким чином, підбирати орбітрек лише під себе - не варіант, потрібно врахувати в середньому всі фактори підбору під кожного члена сім'ї (зростання, вага, довжина кроку). Далі вибираємо орбітрек з урахуванням Q-фактора. Цей показник характеризує відстань між педалями тренажера та впливає на навантаження. Якщо говорити простіше, то чим ближче знаходяться педалі один від одного, тим менше буде навантаження на суглоби. Але все індивідуально, тому головне вибрати той варіант, який буде максимально зручним під час занять.
Також слід звернути увагу до довжину кроку. В основному, в орбітреках передбачена середньостатистична довжина кроку - від 40 до 50 см. Якщо ж на орбітреці займатиметься вся дружна сім'я, то ідеальним варіантом стане орбітрек з регульованою довжиною кроку. Але на таку модель потрібно буде витратитись.
Звертаємо увагу на маховик та його розташування. Пам'ятаємо, що найзручніше орбітреки із заднім розташуванням маховика і важким за вагою, оскільки рух педалей буде плавнішим, а заняття будуть приносити тільки задоволення.
Також Вас може зацікавити можливість руху педалей у двох напрямках: уперед та назад. Такі дії нададуть можливість задіяти велику кількість м'язів, наприклад, тих, які зовсім не задіяні при рухах вперед.
Щоб заняття були ефективними, вибирайте орбітрек, де є мінімум 8 рівнів навантаження. Завдяки їх наявності, Ви зможете поступово підвищувати рівень навантаження, щоб досягти кращих результатів.
Рухомі ручки на орбітреки потрібні, щоб скоординувати роботу всього тіла. Ручки повинні бути на зручному для Вас рівні, щоби не доводилося нахилятися. Поставу завжди потрібно тримати рівно.
І найголовніше – це максимально допустима вага людини. Завжди необхідно враховувати вагу із запасом. Якщо вага становить 100 кг, то Вам не підійде орбітрек із максимально допустимою вагою до 100 кг. В іншому випадку, орбітрек не працюватиме на максимум, не надасть ефективності тренувань і в результаті, це призведе до швидкої зношування деталей тренажера.
Основні параметри орбітрека
Довжина кроку. Для кожного користувача потрібно підбирати відстань індивідуально. В основному, в тренажерах встановлюють довжину кроку середньостатистичну, яка становить 45 см. Але краще вибирати моделі, в яких можна регулювати цей показник. Такі моделі коштують дорожче, але підійдуть всім членам сім'ї.
Плавність ходу. Плавний хід забезпечують ефективність тренування, а також зменшують ризик травмування. При заняттях на орбітреці ви не повинні чути жодних різких звуків.
Q-фактор. Q-фактор – це відстань між педалями. Чим менший цей показник, тим краще. Чим менший Q-фактор, тим менше навантаження на суглоби людини.
З якими функціями купити орбітрек у Києві
Орбітреки для дому мають різні функції, які допомагають нам під час тренування. Давайте розглянемо деякі з них:
- Температура у приміщенні. Не найголовніша функція для занять на орбітреці.
- Жироаналізатор. Показує приблизний рівень жиру в організмі, але ця функція не дає точних результатів.
- Зміна кута нахилу платформи. Ця функція потрібна, тому що дає відчуття підйому на гору і приводить у роботу певні групи м'язів.
- Регулювання положення педалей. Необхідна функція, якщо на тренажері займатиметься вся сім'я. З її допомогою можна змінити довжину кроку.
- Тримач пляшки. Під час занять потрібно пити дуже багато води, тому тримач буде дуже корисним.
- Підключення до Інтернету. Дозволяє під час тренування дивитися фільми або слухати музику з Інтернету.
- Складна конструкція. Такі орбітреки потрібні для людей, які мають не дуже багато місця в квартирі.
- Підшипники. Дуже потрібна річ, оскільки вони забезпечують плавність ходу.
Каталог орбітреків в Україні
Основні країни-виробники орбітреків:
- Китай, Тайвань – варто віддати перевагу для моделей, що виробляються на заводах фірмами, які виробляють якісну продукцію.
- Європа – гарні та якісні моделі, які відрізняються гарною європейською якістю.
- США – лідери з виробництва еліптичних тренажерів. Моделі відрізняються гарною якістю, надійністю та міцністю.
Орбітрек AeroFit – купити Аерофіт орбітрек нідерландського виробництва і Ви зрозумієте що таке справжня якість, максимальна функціональність та сучасний дизайн в одному орбітрці. Еліптичний тренажер Аерофіт виготовлені з високоміцних матеріалів при цьому мають дешеву (низьку) ціну.
Орбітреки BH Fitness – еліпсоїди іспанського виробництва можна купити в Україні за низькими цінами. Орбітрек ВН Фітнес це дивовижне поєднання якості, функціональності, надійності, ціни.
Орбітреки Christopeit Sport – дешеві еліптичні тренажери у ціновому діапазоні від 10000 грн, використання переважно для домашнього заняття.
Орбітреки Circle Fitness – німецька якість орбітреків Сіркле Фітнес задовольнить професійного спортсмена. Еліпсоїд володіє сучасною системою регулювання навантажень, плавним ходом та ергономічним дизайном.
Орбітреки Cybex – купити орбітрек американського виробника Cybex Ви можете у нашому магазині у місті Київ. Це професійні орбітреки призначені для використання у спортивних чи тренажерних залах.
Орбітреки EnergyFIT – купити орбітрек Енерджі Фіт можна дуже вигідно за низькою ціною в Україні. Еліптичні тренажери EnergyFIT призначені як для домашнього, так і для професійного використання. Вони мають масу переваг на відміну від своїх колег.
Орбітреки EuroFit – професійні орбітреки американського виробництва, призначені для використання в тренажерних залах. Функціональність цих еліптичних тренажерів максимально допустима для спортсмена.
Орбітреки Evrotop – купивши орбітрек Євротоп для домашнього використання Ви зможете відчути професійну якість тренування вдома. Орбітрек Євротоп відноситься до дешевих орбітреків, можна купити за низькою ціною, у свою чергу, якість тренажера відповідає Європейським стандартам спортивного обладнання.
Орбітреки FitLogic – орбітрек Фітлоджик американського виробництва виготовлений з якісних матеріалів і має максимальну функціональність з магнітною або електромагнітною системою навантаження.
Орбітреки GO Elliptical – еліптичний тренажер (орбітрек) від компанії Го Еліптика виготовляється на тайванському заводі під пильним поглядом операторів, які відповідають за якість тренажерів. Орбітрек GO Elliptical має безшумний хід маховика, професійну функціональність, високу якість компонентів.
Орбітреки Housefit – еліптичний тренажер (еліпсоїд) Хаусфіт технічно ідеальний для використання у тренажерних залах та домашніх умовах.
Орбітреки USA Style - купити орбітрек USA Style за низькою ціною Ви зможете у нашому магазині. Юса Стиль має високу якість тренажера за дешеву ціну.
На торговому майданчику Юкке кожен може купити орбітрек для дому або в тренажерний зал (спортзал) в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Україні за низькою ціною - недорогі орбітреки або вибрати будь-який інший тренажер для занять, як вдома, так і для використання в комерційних цілях.