call-центр
9:00 — 19:00понеділок – п'ятниця
9:00 — 19:00субота
10:00 — 17:00неділя
вихіднийзамовлення через кошик
цілодобовоЭкспресс доставка
Оплата
Обмін-Повернення
Види твердого палива:
Рекомендовані параметри димоходу:
Параметри топки:
Переваги опалювального котла на твердому паливі тривалого горіння КТ-1Е-38
Котли КТ 1Е 38 – сучасні альтернативні джерела енергії. Вони відрізняються високими експлуатаційними та економічними характеристиками, що дозволяють замінити газові або електричні аналоги пристроїв. Твердопаливні котли не завдають значної шкоди навколишньому середовищу, а також не вимагають величезних витрат на ремонт та обслуговування.
Серед усіх моделей котлів тривалого горіння на твердому паливі окремо варто виділити КТ-1Е – бюджетний пристрій із мінімальним споживанням ресурсів. Компанія «Альтеп», виробник серії КТ-1Е 38, зараз випускає котли потужністю 15-45 кіловат. Тип пристрою – універсальний. У його камері згоряння можна спалювати різні види твердого палива: вугілля, брикети, деревину, вторинний продукт (сіно, солому), біо-компоненти.
Застосовуються котли в житлових приміщеннях, промислових об'єктах, громадських закладах, майстернях, цехах, а також для установок центрального опалення. При цьому характеристики КТ-1Е відповідають вимогам екологічних та енергетичних стандартів.
Серед основних переваг моделі можна виділити:
Котальні котли КТ-1Е здатні обслуговувати приміщення, площею до 450 м² в умовах максимальної продуктивності. Розмір одноразового завантаження палива в камеру становить 39-141 кілограм за добу (залежно від його типу), що забезпечує дуже високу тривалість горючості. Це набагато більше, ніж у таких же казанах деяких вітчизняних і навіть іноземних виробників.
Процесом згоряння керує регулятор на базі мікропроцесора та вентилятор. Така система підвищує продуктивність пристрою, дозволяє утримувати необхідну температуру, регулює циркуляційний насос, полегшує обслуговування. Для мінімізації забруднення навколишнього середовища в казані на твердому паливі тривалого горіння використовується верхній метод паливного згоряння.
Заздалегідь протестована сталь P265GH, з якої виготовляються котли, забезпечує тривалий термін служби та надійність. Товщина матеріалу – не більше 5-8 мм. При розробці конструкції КТ-1Е враховувалася зручність обслуговування, а також було встановлено максимальний рівень теплопередачі. На додаток котельний корпус оснащений якісною термоізоляцією, захищеною кожухом із металу.
Топка виконана у вигляді чотирикутника. Внизу встановлені водяні колосникові грати, створені з товстостінних труб без зварного шва. У верхньому відсіку котла на твердому паливі розташовані канали природної конвекції, які мають форму полиць. Це дозволяє уникнути конденсації газів після згоряння, що збільшує термін служби пристрою.
Щоб спростити доступ до конвекційного каналу та процес чищення, передня частина котла має ревізійний люк. Також на лицьовій стороні знаходяться дверцята з термічними ущільнювачами, які дозволяють витримувати високу температуру. Щоб монтувати опалювальні котли необхідно дотримуватись норм СНІП II-35-76 для котельних установок, враховувати особливості будівлі, дотримуватись правил безпеки експлуатації котлів з водонагрівальною температурою не більше 115 °C.
Таким чином, можна зробити висновки, що котли Альтеп КТ-1Е 38 – це ефективні, малобюджетні теплотворні пристрої, що мають оптимальне співвідношення ціна/якість. Вони здатні вигідно замінити газове та електричне обладнання, зберігаючи при цьому високі економічні показники.